Przestrzenie hipoechogeniczne w płacie wątroby

Przestrzenie hipoechogeniczne w lewym płacie wątroby która jest nieco powiększona z cechami nasilonego stłuszczenia

Witam serdecznie. Warto wykonać badanie polegające na pobraniu fragmentu tkanki by ostatecznie rozpoznać czym są wspomniane przestrzenie. Oczywiście mogą one być po prostu torbielami czyli zmianami nie będącymi zagrożeniem, jednak warto wykluczyć także poważniejsze możliwości.