Przewlekłe zachorowanie na pokrzywkę

witam serdecznie od ponad 5 lat cierpię na pokrzywkę. wiem,ze jest ciężka do zdjagnozowania ale od tylu lat żaden lekarz nie potrafi mi pomóc. Robiłam testy, diety a leki antyhist. nie pomagaja. Jedynie Metypred dale efekty. Chciałabym zajść w ciąże ale nie jestem wyleczona i wiem ze mój organizm coś mi sygnalizuje skoro codziennie mam pokrzywkę:( prosze o poradę co jeszcze powinnam zrobic?

Dzień dobry,

Najpierw należy znaleźć przyczynę pokrzywki. Odstawić kosmetyki i wprowadzić hypoalergiczne np. Biały Jeleń.
Wyeliminować z diety gluten, laktozę oraz żywność wyoskoprzetworzoną. Zalecana jest tzw. dieta aspirynowa lub niskosalicylynowa na co najmniej miesiąc.
Proszę suplementować dietę tranem oraz witamin D.
Po miesiącu zauważalne powinny być pierwsze efekty.

Pozdrawiam,
Aneta Kościołek