Przybranie na wadze w wyniku stosowaniu Belara

Witam. Zażywam od 4 miesięcy tabletki Belara, w czasie ich brania przytyłam 3kg, dietetyk mówi, że mam w sobie bardzo dużp wody, więc pewnie to tabletki sprawiły, że tak się dzieje, ponieważ zdrowo się odżywiam i ćwiczę 6 razy w tygodniu. Lekarz zmienił mi antykoncepcję na Nuvaring. moje pytanie, ktory ze środków ma mniejszą ilość hormonów i czy po krążku również będę zatrzymywała wodę. Pozdrawiam

Lek. Tomasz Budlewski

Powyższy preparat może powodować zwiększenie masy ciała, wzrost apetytu. Oba preparaty mają trochę inny skład więc dokładnie porównać się nie można. Proponuję obserwować masę ciała.