Przyczyna nadwagi u aktywnej kobiety

Moja waga rosnie I nie moge nad tym zapanowac. Jestem mama na pelen etat I jednoczesnie studiuje. Praktycznie caly dzien jestem 'na nogach', siadam tylko zajeciach w szkole.Jem sniadania (zazwyczaj owsianka lub pieczywo typu graham I losos, warzywa). Nie slodze herbaty, pijam zielona I wode z cytryna.Jem 5 posilkow dziennie, w mniej wiecej rownych odstepach czasu. Mam klopoty ze spaniem (partner ma bezdech nocny I mnie budzi) I nie wysypiam sie.Co moze byc przyczyna mojej nadwagi.Waze 80kg,168cm

Witam,

a czy robiła Pani badania tarczycy? Bardzo często obserwuje się zahamowanie spadku masy ciała przy współistniejącej niedoczynności tarczycy. Dlatego też, zalecałabym zrobienie badań krwi pod tym kątem.

Serdecznie pozdrawiam,
mgr Alicja Golonka
http://dietetyk-proporcja.pl/