Prośba o poradę dla 28-latka, która spożywa dwa posiłki dziennie

Witam,mam 28lat,waze 97kg przy wzroscie 186cm.chciałbym zrzucic kg do wagi 86 bo tak czuje sie dobrze ale niestety nie wiem jak to zrobic,nie moge jesc 5 posilkow bo niemam na to czasu mam staly rytm dnia o 11 sniadanie i po powrocie z pracy czyli okolo 18 obiadokolacja,nie jem duzo bo sa to tylko dwa posilki,na sniadania kilka kromek z wedlina czy serem,na obiad ryz badz ziemniaki ,czasem tez makaron i do teo mieso nie jest moim zdaniem to duzo ale wagi nie ubywa.czy moge prosic o jakas rade?

Dzień dobry!

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem.

Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/
Pozdrawiam,
dietetyk Patrycja Sankowska