Przyczyna wydłużenia czasu gotowości do następnego stosunku

Witam! Mam problem z powtarzalnością stosunków. Mianowicie za pierwszym razem wszystko jest w porządku, osiągam erekcję i orgazm bez problemów, a gdy chcę się kochać następny raz, nie mogę osiągnąć erekcji, mimo starań mojej dziewczyny. Dopiero po jakichś 2-3 godzinach jestem w stanie osiągnąć erekcję. Mam 28 lat, jestem bardzo aktywną osobą, codziennie wstaję o 4 rano, bo wymaga tego moja praca, w której mam bardzo dużo ruchu. Trzy razy w tygodniu chodzę na siłownię na dwie godziny. Może po prostu jestem przemęczony! Ale w tej firmie pracuję dwa lata, to chyba organizm by się przyzwyczaił do takiego wysiłku. I jeszcze jedno, często budzę się w nocy, bo cierpną mi całe ramiona - może mam jakieś problemy z krążeniem? Pozdrawiam.

Witam serdecznie!

Zasadniczą przyczyną wydłużenia czasu gotowości do następnego stosunku jest różnica w kondycji seksualnej kobiety i mężczyzny. Mężczyzna pożytkuje na akt seksualny znacznie więcej energii niż kobieta. Przedstawiona przez Pana sytuacji nie jest zatem niczym niepokojącym.

Drętwienie ramion najczęściej ma podłoże neurologiczne lub ortopedyczno-neurologiczne. Warto umówić się na wizytę do lekarza rodzinnego, który skieruje Pana na RTG kręgosłupa szyjnego. Do czasu wizyty sugerowałabym zmienić poduszkę na niższą, najlepiej ortopedyczną.

Pozdrawiam