Przyczyny zmęczenia i apatii

witam,od jakiegos czasu jestem ciagle zmeczona,apatyczna,nie wykonuje zadnej pracy,prowadze higieniczny tryb zycia.Co moze byc przyczyna mojego zmeczenia. POZDRAWIAM

Witam,
na podstawie tych informacji nie można określić przyczyn Pani stanu. Proszę udać się do lekarza pierwszego kontaktu w celu wykonania podstawowych badań. Jeżeli wykluczone zostaną medyczny przyczyny dolegliwości zachęcam do wizyty u psychologa lub psychoterapeuty.
Pozdrawiam.

Dzień dobry!

Niestety, bez osobistej rozmowy trudno odpowiedzieć na Pani pytanie. Być może w ostatnim czasie lub wcześniej wydarzyło się w Pani życiu coś, co może powodować smutek, apatię, zmęczenie? Być może podobne stany zdarzały się w Pani życiu już wcześniej? Być może w historii Pani życia, dawniejszych wydarzeniach, relacjach z bliskimi itp. wydarzyło się coś, co może wywoływać lub potęgować Pani obniżony nastrój? Być może Pani nastrój i kondycja psychiczna są objawem choroby, pogorszenia stanu zdrowia fizycznego? Być może brak pracy i "aż nazbyt higieniczny tryb życia" powodują u Pani zniechęcenie, brak energii, brak sił i brakuje Pani większej ilości codziennej aktywności? Zachęcam do rozmowy ze swoim lekarzem lub psychologiem.

Pozdrawiam!

Po pierwsze proszę iść do lekarza rodzinnego i sprawdzić swój stan zdrowia, wykonać niezbędne badania, gdyż przyczyn moze byc wiele. Jeżeli czynniki biologiczne zostaną wyeliminowane, proszę zgłosic się do doświadczonego lekarza psychiatry i/lub wykwalifikowanego psychoterapeuty.