Zawroty głowy, uczucie kołysania się, senność i brak koncentracji

...od jakiegoś czasu trzęsę się w środku mam zawroty głowy i ciągłe uczucie kołysania się , brak równowagi- gdy zamykam oczy nie potrafię ustać w bezruchu a czasem straszny ucisk w głowie. Czuję ciągłe zmęczenie i nic mi się nie chce, mam dziecko więc mobilizuję się bo wiem że muszę ale robię to znacznie wolniej niż kiedyś i bez energii. odczuwam rozkojarzenie, problemy z koncentracją i pamięcią. Jestem strasznie senna i są pory w ciągu dnie że wciąż ziewam, czuję jak bym była niedotleniona. ??
ponad rok temu

Witam serdecznie Przyczyn Pani zlego samopoczucia moze bc wiele, jakkolwiek na poczatek, warto byloby wykonac podstawowe badania i niezaleznie od ich wynikow udac sie na konsultacje do neurologa. Wizyta, ktora rowniez bylaby wskazana jest konsultacja z psychologiem, psychoterapeuta, ktory ustali czy istnieja jakies przyczyny Pani stanu w ostatnich lub biezacych wydarzeniach i jakie mozna podjac srodki zaradcze w Pani przypadku. Pisze Pani o zmeczeniu opieka nad dzieckiem. Jest to niewatpliwe duze wyzwanie i byc moze w tym lezy przyczyna, ale radze konsultacje u profesjonalisty. W razie pytan zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu domniemam, że przyczyną Pani objawów może być nieregularny tryb życia i niedobór wsparcia ze strony Osoby bliskiej, a przez to niedostateczna regeneracja sił i zasobów energetycznych.

Proszę zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, które podejmie odpowiedni dla Pani plan diagnostyczny (wg mnie Potrzebuje Pani kontrolnej diagnostyki endokrynologicznej, neurologicznej i zwyczajnej rozmowy z psychologiem).

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com