Zapytaj lekarza

1 , 0 3 0 , 4 1 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Zawroty głowy, uczucie kołysania się, senność i brak koncentracji

...od jakiegoś czasu trzęsę się w środku mam zawroty głowy i ciągłe uczucie kołysania się , brak równowagi- gdy zamykam oczy nie potrafię ustać w bezruchu a czasem straszny ucisk w głowie. Czuję ciągłe zmęczenie i nic mi się nie chce, mam dziecko więc mobilizuję się bo wiem że muszę ale robię to znacznie wolniej niż kiedyś i bez energii. odczuwam rozkojarzenie, problemy z koncentracją i pamięcią. Jestem strasznie senna i są pory w ciągu dnie że wciąż ziewam, czuję jak bym była niedotleniona. ??
ponad rok temu

Palenie papierosów vs. nasza wiedza

Witam serdecznie Przyczyn Pani zlego samopoczucia moze bc wiele, jakkolwiek na poczatek, warto byloby wykonac podstawowe badania i niezaleznie od ich wynikow udac sie na konsultacje do neurologa. Wizyta, ktora rowniez bylaby wskazana jest konsultacja z psychologiem, psychoterapeuta, ktory ustali czy istnieja jakies przyczyny Pani stanu w ostatnich lub biezacych wydarzeniach i jakie mozna podjac srodki zaradcze w Pani przypadku. Pisze Pani o zmeczeniu opieka nad dzieckiem. Jest to niewatpliwe duze wyzwanie i byc moze w tym lezy przyczyna, ale radze konsultacje u profesjonalisty. W razie pytan zapraszam do kontaktu. Pozdrawiam

Ilona Ciżewska specjalizuje się w różnych dziedzinach psychologii i psychoterapii, do których należą psychologia kliniczna, psychoterapia systemowa par i rodzin oraz psychoterapia poznawczo-behawioralna. W ramach jej usług mieści się leczenie indywidualne pacjentów oraz warsztaty. Jest właścicielką Centrum Psychologiczno-Psychoterapeutycznego Mind.
0

Dzień Dobry Pani,

Z Pani opisu domniemam, że przyczyną Pani objawów może być nieregularny tryb życia i niedobór wsparcia ze strony Osoby bliskiej, a przez to niedostateczna regeneracja sił i zasobów energetycznych.

Proszę zacząć od wstępnej konsultacji u lekarza pierwszego kontaktu, które podejmie odpowiedni dla Pani plan diagnostyczny (wg mnie Potrzebuje Pani kontrolnej diagnostyki endokrynologicznej, neurologicznej i zwyczajnej rozmowy z psychologiem).

Gdyby miała Pani życzenie takiej rozmowy ze mną, zapraszam serdecznie do kontaktu.

Życzę Pani tylko dobrego samopoczucia,
irena.mielnik.madej@gmail.com

Psycholog, trener w zakresie rozwoju osobowości
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy