Przygotowanie trzylatka do uczęszczania do przedszkola

WITAM MAM SYNA W WIEKU 3LAT I OD WRZEŚNIA BĘDZIE CHODZIŁ DO PRZECZKOLA ALE NA DNIACH PRZECZKOLA BYŁ NIE GRZECZNY Bawił SIE ALE MA TAKI IMPUlS CO ROBIC. POZDRAWIAM

Spokojnie , pogodnie wytłumaczyć mu nowe środowisko, powiedzieć dlaczego tak się stało, przez kilka dni bawić się z nim w przedszkolu, przyzwyczaić go z dziecmi i nowymi paniami, nie stresowac ..