Przyzwojak za błoną bębenkową

Dzień dobryZdiagnozowano u mnie przyzwojaka (12-7-5mm) znajduje się za błona bębenkowa w dolnej czeci i do niej dotyka.Lekarze laryngolodzy twierdza że jest bardzo ryzykowne usuwanie tego guza.Bardzo proszę o odpowiedz jakie są inne metody leczenia i jak skuteczne.

Każdy guz należy usunąć w porę z organizmu póki jest mały. Nie słuchaj się podszeptów sąsiadów i laryngologów przychodnianych. Za kilka miesięcy lub kilka lat będzie duży i może Cię zabić. Jedź do dobrego ośrodka klinicznego. Ja już z tego nie operuję. Polecam Prof. Niemczyk Warszawa, Prof. Skarżyński Wawa, Prof Składzień Kraków.