Pustka w głowie, szum i zawroty

Witam. Mam problem pustki w głowie,szumy i zawroty głowy,dezorientacja,kłopoty z pamięcią długą i krótką, i chyba z depresją-mam myśli samobójcze. Nie potrafie opanować spięcia, nerwy duszę w sobie,problem z wypowiadaniem się-budową składnie zdań. Nie mogę znaleźć pracy- stres i lęk przed nieznanym. Nie wierzę w siebie i nie ufam sobie- lęk,że moge sobie coś zrobić(np.wypadek) prosze o pomoc,dziękuje

Witam Pana. Trudno mi się w pełny sposób wypowiedzieć na temat opisywanych przez Pana objawów, gdyż nie znam historii Pana życia. Nie wiem na przykład, czy w tym momencie Pan się tak czuje, czy takie stany były obecne w Pańskim życiu? Jak do tej pory Pan sobie z tym radził? Czy korzystał Pan z pomocy specjalisty?
To co mogę zaproponować, mając tak niewiele wiedzy, to wizyta u lekarza psychiatry. Później być może również konsultacja neurologiczna i psychologiczna. Gdy Pan poszuka dobrego psychiatry on zaproponuje panu właściwą metodę leczenia, jak również być może konsultację u innych specjalistów.

Małgorzata Danielewicz
www.terapia-psycholog.com.pl
www.psychoterapia.lublin.pl

Witam, z tego co Pan pisze wynika, że może Pan być zagrożony zaburzeniami nerwicowymi jaki i depresyjnymi być może na bazie stresu. Poza tym ma Pan jak się zdaje niską samoocenę. Piszę w trybie przypuszczalnym bo bez osobistego kontaktu postawienie diagnozy byłoby spekulację. Jednak poniweaż ma pan myśli samobójcze powinien Pan już jutro iść do psychoterapeuty, psychologa albo do psychiatry. To bardzo ważne.
Dlatego proszę nie zwlekać