Reakcja organizmu na zdrowszy tryb życia

witam. postanowiłam wziąć się za siebie i schudnąć pare kg. Poprostu odrzucilam slodycze,slodkie napoje i jem 5 posilkow dziennie w malych ilosciach jedzac zdrowo. i odkąd tak robie czuje sie bardzo źle... chodze zmęczona,rozdrażniona,boli mnie głowa. Czy coś moge robić nie tak? Nie katuje się glodowaniem,dlatego nie rozumiem skad az taka reakcja organizmu. czy to wina malej ilosci weglowodanow? ... czy to normalne? czy udac sie do dietetyka? (waze 100kg wzrost 170)

witam
zmiana sposobu żywienia na zdrowszy powinna ujawniać się raczej zwiększoną energią, chęcią działania i siłami witalnymi!
-jak długo trwa to odstawienie słodyczy?
- jaka jest konstrukcja diety, może proporcje są nieprawidłowe
zalecam konsultację z dietetykiem i rozmowę
www.akademiazz.com.pl

Dzień dobry.

Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/

Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska