Obsesyjne myślenie o wyrzeźbionej sylwetce

Witam :) mam 18 lat moją przygodę z ćwiczeniami zaczelam od początku tego roku. Generalnie ćwicze mięśnie brzucha i plecy. Zaczelam głownie od ćwiczeń Ewy Chodakowskiej a potem przeszłam do Mel b na początek widziałam efekty a potem już nie :( przegladam się codziennie w lustrze bo to jest moja obsesja. Inni mają wyrzeźbiony brzuch w 3 miesiące a u mnie nie ma efektów. Zapomnialam ze wykonuje również ćwiczenia cardio i jakoś też nie widzę efektów proszę o pomoc

Dzień dobry. Wyeliminowanie błędów żywieniowych oraz ustalenie indywidualnych wskazówek żywieniowych wymaga zebrania dokładnego wywiadu. Zachęcam do bezpośredniej konsultacji z dietetykiem. Zapraszam na http://diet-coaching.xaa.pl/ Pozdrawiam, Dietetyk Patrycja Sankowska