Rehabilitacja po złamaniu kości śródstopia

Jestem w trakcie noszenia szyny gipsowej z powodu złamania kości śródstopia oraz zwichnięcia, skręcenia i naderwania stawów i więzadeł stawu skokowego i poziomu stopy.Dostałam skierowanie do ortopedy za dwa tygodnie, ale terminy były dwu miesięczne, więc zapisałam się do chirurga. Mam pytanie, czy jest to groźne uszkodzenie nogi i czy muszę skierować się do ortopedy? Jak długo trwa rehabilitacja po takim urazie. Dziękuję i pozdrawiam.
KOBIETA ponad rok temu

Bóle kręgosłupa

Spędzamy zbyt wiele czasu w pozycji siedzącej. Prowadzi to do bólu pleców. Warto wstać,przejść się. Zredukujemy wtedy dolegliwości bólowe kręgosłupa.

Lek. Jacek Ławnicki
82 poziom zaufania

Witam! Jeśli to możliwe to powinna Pani udać się na wizytę do specjalisty ortopedy. Proszę spróbować zarejestrować się w innej przychodni. Czas rekonwalescencji zależy w dużej mierze od prawidłowości gojenia złamania. Przybliżony czas powrotu do pełnej sprawności określi specjalista podczas pierwszej wizyty kontrolnej.

Absolwent Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, stażysta w Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej Ministerstwa Spraw Wewnętrznych w Lublinie
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty