Rezonans magnetyczny 57-letniego mężczyzny do analizy
Opis z rezonansu W obrębie płata potylicznego prawego przystrzałkowego stwierdza sie obszar o średnicy 1,6 cm o niskiej intensywności sygnału w obrazach T1 zależnyc , podwyższonej intensywności w obrazach T2 zależnych, która po podaniu środka kontrastowego ulega intensywnemu wzmocnieniu. W otoczeniu zmiany stwierdza się ogniska o podwyższonym sygnale we wszystkich sekwencjach ( zwapnienia) oraz rozległa strefę obrzęku. meżczyzna 56 lat czy to poeażne?

MĘŻCZYZNA, 57 LAT ponad rok temu
Lek. Krzysztof Szmyt
88 poziom zaufania
Witam,
Szanowny Panie, na pewno musi się Pan udać do neurologa/neurochirurga w celu dokładnej oceny Pana zmiany i ewentualnego podjęcia dalszych kroków terapeutycznych. Pozdrawiam