Rozejście z partnerem po 12. latach i zdrada

Jestem matka rozeszlam sie z partner em po 12latach mail am kochanka ktorego tez zdradzalam problem w tym ze uwielbiam flirtowac I kreca mnie faceci prose on Pomona

Dzień dobry,

nie sprecyzowała Pani pytania, nie wiem w czym mogłabym Pani pomóc. Jeśli jest to niemożność powstrzymania się przed flirtowaniem z innymi, wówczas polecam terapię psychodynamiczną do pogłębienia wiedzy o podłożach swojego zachowania.

Z poważaniem,
Anna Szostak