Różnice między magnetycznym korektorem postawy a pajączkiem drugiej generacji?

Jaka jest różnica między magnetycznym korektorem postawy a pajączkiem 2 generacji? Jak często można używać te przyrządy?

Piotr Pilarski

To nie są metody stosowane we współczesnej medycynie. Proszę pytać się o to osoby handlujące tym sprzętem.

Pozdrawiam.