Ryzyko zatrucia Domestosem

Witam, wiem ,że może pytanie może zabrzmieć niedorzecznie.. jeżeli zalewałam toalete domestosem ( nie wylałam sobie środka na rękę,nie czułam żeby butelka była jakkolwiek mokra) nastepnie zabrałam się za inna czynnosc, prawdopodobnie nie umyłam rąk. nastepnie coś zjadlam rekoma ,czy mogłam w ten sposób jakoś się zatruć? tzn np jeżeli wczesniej na butelce mogły znaleść sie krople domestosu i ktoś przetarł je bez mycia butelki ? jak powinnam reagowac? prosze potraktowanie mojego pytania poważnie

Witam!
Dobrze że nie bagatelizuje Pani sprawy w przypadku kontaktu ze stężonymi środkami chemicznymi. Proszę jednak się nie niepokoić. Jeśli nawet nie umyła Pani rąk i spożywała posiłek to ilość Domestosa jaką mogła Pani przyjąć jest za mała żeby spowodować szkody w organizmie. Na wszelki wypadek proszę dziś wypić większą ilość wody, np. 2 butelki wody mineralnej.