Rzadkie wypróżnienia u niemowlaka

Corcia na tym mleku nie ma kolek ani nie widac aby ja brzusio bolal, ale jak przychodzi juz 5 dzien nie robieniia kupki to niespokojna sie robi i mocno sie prezy. Bylam u pediatry na nfz i prywanie wszedzie tak samo czekac bo uklad u takiego niemowlaka nie jest w pelni rozwiniety..moze jestem nadgorliwa ale poprostu niewiem co mam juz robic...

Aleksander Ropielewski

Nie wiem o jakim mleku mowa i dokładnie jakiego problemu dotyczy pytanie, dlatego nie mogę udzielić sensownej odpowiedzi.