Samodzielne zasypianie u niemowlaka

Syn zaraz skończy 4 m-ce i zasypia u mnie przy piersi. Chciałabym aby zasypial samodzielnie w lozeczkiu ale każda próba odłożenia go gdy nie api kończy się krzykiem. Kiedy powinna uczyć go samodzielnego zasypiania bez uszczerbku na jego rozwój psyxhonerwowy.

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, myślę, że może Pani próbować już teraz przyzwaczajać synka do zasypiania samodzielnego bez obawy o jego rozwój psychonerwowy. Pozdrawiam