Ścisk żołądka podczas spoczynku
Scisk żołądka Witam od jakiegos czasu mam scisk zoladka jak siedze na kanapie to sciska mnie bardzo zaraz przy sercu. Mialam zrobioną gastroskopoe 2 lata temu i bylo wszytko ok zrobione badania to z kału na helokobakter wynik negatywny , badania krwi ok a mi od 3 tygodni idzie po plecach taki wrzatek i sciska w żołądku nie boli nic procz plecow w odcinku piersiowym . Co to moze byc ? Mieszkam w uk a ze teraz jest ten koronawirus to strach isc do lekarza . Jak mam sobie poradzic biore juz leki na refluks ale za wiele to nie pomaga . Jakie badania wykonac ? Czy konieczna jest drugi raz gastroskopia ? Prosze o szybką pomoc ? Wszytkie badania jakie mialam do teraz to usg brzucha 3 lata temu wszystko ok , 2 lata temu gastrsoskopa tez ok badanie kalu ok morfologia ok , tarczyca nerki watroba z krwi ok ? Czy to moze byc od nerwicy na ktorą cierpie juz 5 lat ? Bardzo jest to uporczywe uczucie poniewaz odrazu jak sciska zoladek barszo ciezko mi sie oddycha z zalatwianiem nie mam problemu , lekki kaszel przy tym towarzyszy ale osluchowo jestem czysta . Dziekuje bardzo za odpowiedz .

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Badania krwi - glukoza
Badanie glukozy we krwi jest bardzo ważne. Glukoza jest węglowodanem należącym do cukrów prostych i podstawowym związkiem energetycznym w naszym organizmie. Jej niedobór i nadmiar są szkodliwe dla naszego zdrowia. Sprawdź czy twoje wyniki są prawidłowe.
Witam Panią
Jeżeli wszystkie badania są w porządku to faktycznie Pani
dolegliwości mogą wynikać z zaburzeń nerwicowych.
Zaburzenia lękowe nie tylko dezorganizują życie,
ale też przynoszą poczucie niepewności i zagubienia,
ograniczają niezależność, hamują aktywność społeczną
i utrudniają normalne funkcjonowanie w społeczeństwie,
zabierając tym samym całą radość życia.
Zaburzeniom nerwicowym często towarzyszy rozdrażnienie,
napięcie psychiczne, znaczne obniżenie nastroju,