Sennowłództwo u osoby dorosłej

Do jakiego specjalisty zgłosić się w wypadku zaawansowanego i przybierającego niebezpieczną formę sennowłóctwa, u osoby dorosłej ?

Dzień dobry!

Trudno doradzić, nie znając samej osoby, historii jej problemu i ewentualnych innych towarzyszących trudności. Najczęściej tematem zajmują się lekarze neurolodzy, ale też lekarze psychiatrzy, psychologowie. Istnieją też specjalistyczne poradnie leczenia zaburzeń snu.

Pozdrawiam!