Setaloft w tabletkach przy zaburzeniach obsesyjno-kompulsywnych

Dzień dobry Mam zaburzenia obsesyjno - kompulsyjne. Od roku zażywam setaloft w tabletkach na początku 2x po 50 mg ,teraz 2x100mg ,lekarz powiedział mi jak będę się lepiej czuł to mogę zażywać raz dziennie.Od lutego chodzę na siłownię.Mam pytanie czy przy leku setaloft można spożywać białka białka serwatkowe,oraz kreatnynę?Nie zaburza to działania leku. Dziękuję,proszę o odpowiedź

Nie jest rozsądnym odstawianie leków bez konsultacji z lekarzem, choć oczywiście ma Pan prawo nie zgadzać się z nim. Jednak objawy związane z odrealnieniem od świata są niepokojące.Proszę spróbować porozmawiać z psychologiem. Pracujemy w Poradniach Zdrowia Psychicznego w ramach NFZ.

Inną drogą może być wykonanie tomografii komputerowej.

Życzę zdrowia!
Magdalena Nagrodzka
PSYCHOLOG, PSYCHOTERAPEUTA
www.nagrodzkacoaching.pl