Sięganie w nocy lub wczesnym rankiem po przekąskę

Witam, Obecnie jestem na diecie redukcyjnej. Niestety często w nocy odczuwam głód. Wówczas sięgam w wczesnym rankiem lub w nocy tak 2-3 godziny po słodką przekąskę nie zadarza się to często (2- 3 razy w miesiącu) która jest w moim jadłospisie dozwolona przez dietetyka. Czy to może zatrzymać spalanie na cały dzień?

Witam,

jeśli odczuwa Pani głód w nocy to radziłabym skonsultować się z dietetykiem prowadzącym, aby nieco zwiększył energetyczność diety. Być może warto to zrobić na określone dni, np. bardziej intensywne w pracy czy przy zwiększonej aktywności fizycznej.
Podjadanie nocne może zatrzymywać efekt chudnięcia.

Pozdrawiam
Ewa Ceborska
http://food-diet.pl/