Silne bóle głowy podczas treningów na siłowni

Witam, (Mężczyzna, 22 lata) Od 2 tygodni mam następujący problem. Podczas treningów na siłowni po wykonaniu pierwszego ćwiczenia( niezależnie jaką partię ćwiczę) pojawia się silny ból głowy- wydaje mi się że z lewej strony. Ten sam ból zauważyłem również podczas/po orgazmie - choć tu nie zawsze. Po treningach ból stopniowo zanika, ustaje po około godzinie. Nie mam pojęcia co to, właściwie nie choruję, u lekarza ostatnio byłem z 5 lat temu albo i jeszcze dawniej. Proszę o pomoc i rade.

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

na podstawie opisu nie można określić przyczyny Pana dolegliwości. Proszę zgłosić się do lekarza rodzinnego.

Pozdrawiam.