Silne krwawienia z hemoroidów u 81-letniej kobiety

Witam, moja matka (81 lat) ma od 12 godz silne krwawienia z hemoroidów. Jest nieco wycieńczona. Czy powinien zawołać pogotowie? Wydaje się że bez ingerencji chirurga będzie tylko gorzej. Proszę o pilną pomoc. Pozdrawiam Sebastian

Aleksander Ropielewski

Zdecydowane tak. U starszych osób nawet niewielkie krwawienie może zdekompensować organizm i doprowadzić do stanu zagrożenia życia.