Silne skręty jelita w okolicy wyrostka

Od roku mam silne"skręty"jelita w okolicy wyrostka. Nie występują one każdego dnia. Czasami trwają cały dzień a czasami trwają godzinę. Dieta(0 cukru, pieczywo żytnie,chude mieso, warzywa) wszystkie parametry krwi ok. z wyjątkiem:TRIGLICERYDY 205 CHOLESTEROL CAŁK. 218 ↑ LDL CHOLESTEROL 111, markery nowotworowe -. Bóle,wzdęcia,gazy bez względu na dietę-ustępują po wypróżnieniu lub 30 min odbijaniu. Aktywny styl życia. Kolonoskopia, gastroskopia ok. espumisan, enzymy, probiotyki nie pomagają.

Proszę udać się do gastroenterologa. Możliwe, że Pana dieta i stres są wystarczającym powodem do niepokoju. Szczególnie przyjrzałbym się Pana diecie w porównaniu z wynikami.