Silne zmęczenie, nadmierna potliwość i spadek libido

Ostatnio odczuwam silne zmęczenie, mimo że chodzę regularnie spać i dostarczam organizmowi odpowiednią dawkę snu, intensywnie się pocę, jestem rozdrażniona, moje libido spadło i nic mnie nie cieszy. Co to może oznaczać?

Najpierw internistyczna. Ale także psychiatryczna.
Anhedonia ('nic mnie nie cieszy") to częsty objaw stanów subdepresyjnych, ale także innych , np. dysfunkcji gruczołu tarczowego.
Podsumowując, proponuję nie diagnozować się internetowo, tylko udać się do specjalisty.
Także warto pomyśleć o kontroli ginekologicznej (hormony?).
Niezbędna jest diagnostyka, wyjaśnienie niepokojących Panią objawów.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.com