Silny ból zęba po rozpoczęciu leczenia kanałowego

Jaki czas po wizycie zab przygotowany do leczenia kanałowego jestem po wizycie mialam dzis zeba zatruwanego jaki czas moze bolec ile kanałów ma gorna piatka? Czy to mozliwe ze zab tak mocno boli i rosadzami go od srodka oraz nie moge sie do niego dotknac!

Proponuję wrócić jeszcze dziś do gabinetu, w którym rozpoczęto leczenie - na pewno pomogą. To ile kanałów ma i jak jest zbudowany dany ząb jest kwestią indywidualną - na zdjęciu rtg widać duże kanały, a w mikroskopie może być ich więcej. W 5 górnej może być 1 lub 2 albo?. Lekarz po powtórnej analizie wdroży leczenie farmakologiczne.

Witam serdecznie,
Czasami po zatruciu ząb może być bolesny - jeśli ból jest bardzo silny, proszę zgłosić się ponownie do gabinetu, w którym ząb był zatruwany, w celu sprawdzenia przyczyny tak silnego bólu w tym przypadku i pozbycia się go.
Górna piątka ma zazwyczaj jeden lub dwa kanały.