Sińce pod oczami przy zespole Gilberta

Witam,od dłuższego czasu robią mi się sińce pod oczami.Choruje na sferocytoze i zespół Gilberta,mam powiększoną sledzione,wysoka bilirubine oraz nasilajaca się kryze hemolityczna.Czy te sińce to coś poważnego i czy warto wykonać jakieś dodatkowe badania.Dziękuję za odpowiedź.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udac sie do lekarza rodzinnego ,mpk badaniu bedzie mozna coś więcej powiedzieć.