Skąd to uczucie pieczenia w stopy?

Witam, mam problem, który na prawdę dokucza mi w okresie letnim. Mianowicie w nocy oraz gdy zasypiam jest mi strasznie gorąco w stopy. Nie jest to pieczenie a po prostu uczucie gorąca w stopy. W nocy muszę spać z odkrytymi stopami dodatkowo czasami wstaje nocy by schłodzić je pod zimnym prysznicem. Dodam ze robiłam podstawowe badania na tarczyce, które nic złego nie wskazywały. Czy może być to coś niebezpiecznego?

Dzień dobry,

Przyczyn pieczenia stóp może być bardzo dużo. Aby je dokładnie zdiagnozować powinna zgłosić się Pani do dobrego internisty, który po dokładnym zbadaniu Pani i zebraniu lekarskiego wywiadu, a być może również zaleceniu dodatkowych badań, będzie w stanie Pani pomóc. .

Pozdrawiam serdecznie.

Marek Derkacz