Skąpy okres przy stosowaniu tabletek Bondea

Witam. Od 3 dni pierwszy raz w życiu biorę tabletki antykoncepcyjne. Miałam je zacząć brać od pierwszego dnia miesiączki. Gdy tylko zauważyłam, że miesiączkę dostałam wzięłam pierwszą tabletkę. Z tym, że od tego pierwszego dnia mam bardzo skąpy okres, powiedziałabym że to plamienie. Czy to możliwe żeby tabletki zadziały już pierwszego dnia i całkowicie wyeliminowały miesiączkę? Tabletki to Bondea.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Istnieje prawdopodobieństwo zatrzymania krwawienia. Nie powinna mieć Pani powodu do niepokoju.