Wcześniejsze rozpoczęcie przyjmowania tabletek antykoncepcyjnych

Tabletki ANTY ;)) Dostałam pierwszy raz tabletki antykoncepcyjne (ATYWIA) od ginekologa . Pierwszą tabletkę mam wziąć 1 dnia okresu. Okres prawdopodobnie dostanę 24 lipca, będąc akurat na wakacjach w Grecji. Czy jeśli rozpocznę( pierwsze w życiu) opakowanie tabletek i wezmę tę pierwszą tabletkę kilka dni wcześniej przed okresem, a jednocześnie przed wylotem na wakacje to w czasie urlopu w Grecji nie będę miała miesiączki ani żadnego plamienia? Proszę o szybką odpowiedź ; ))

Lek. Tomasz Budlewski

Proszę koniecznie udać się do lekarza ginekologa i z nim ustalić postępowanie.