Zapytaj lekarza

1 , 0 3 4 , 3 6 6

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Skoki poziomu tętna i złe samopoczucie

mam 32 lata tętno spoczynkowe rano 85-90 po wstaniu skacze do 110-120 czy to jest norma ,mam wrazenie jak by mnie piekło w mostku, jesli jest nie w porządku to jakie zrobić badania i szukać powodu bo wydajne mi sie ze jest trochę za szybkie być może sie mysle, u kardiologa już byłam mam pierwszego stopnia uginanie sie płatka, pozatym badania ekg, holter ok, tarczyca ok, morfologia też w porządku proszę o pomoc bo żle sie czuję z tym tętnem.Lekarze przewaznie zawalaja wine na nerwicę .
KOBIETA, 32 LAT ponad rok temu

Holter EKG

Holter EKG to jedno z badań serca. Czy wiesz, na czym polega i kiedy się go stosuje? Obejrzyj filmik i zapoznaj się z wypowiedzią eksperta - dr. Piotra Gryglasa, kardiologa.

Witam,

jeśli wykluczone są choroby serca, zalecałabym leczenie za pomocą terapii poznawczo - behawioralnej, bardzo wysoka skuteczność, w leczeniu, takich zaburzeń jak: Nerwica
Depresja
Lęk napadowy
Agorafobia i inne fobie
Fobia społeczna
Bulimia
Zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne (natręctwa nerwicowe)
Zespół stresu pourazowego
Schizofrenia
Terapia CBT może pomóc zmienić wzory negatywnego myślenia (aspekt poznawczy) - to pozwala ukształtować emocje (aspekt emocjonalny) i zachowanie (aspekt behawioralny), w określonych sytuacjach, co przyczynia się do poprawy samopoczucia.

Pozdrawiam serdecznie

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Ważne tematy