Spadek libido po zabiegu na stulejkę

Witam, mam 34 lata. Rok temu miałem zabieg na stulejkę. Przed zabiegiem z seksem nie miałem żadnego problemu, ale po tym zabiegu coś się zmieniło. Zacząłem tracić ochotę na seks, a teraz po prostu nie czuję potrzeby, aby się kochać. Bardzo kocham moją żonę i obawiam się, że przez to pogarszają się nasze stosunki.

Witam!

Operacyjne leczenie stulejki nie powinno wpływać na libido. Jeśli uzyskano pozytywny efekt funkcjonalny oraz kosmetyczny to życie seksualne powinno być bardziej satysfakcjonujące niż przed zabiegiem. Jeśli stosunek przebiega bez problemów to znaczy, że problem może mieć inną przyczynę, być może psychologiczną, ewentualnie hormonalną.

Pozdrawiam serdecznie!