Sposób stosowania leku Sympramol

Witam, proszę o informację jak zażywać lek Sympramol 50mg Lekarz rozpisał to dziwnie 0-0-1 za 5 dni 1-0-1 i znowu za 5 dni 1-0-2. Co to oznacza? Czy mam przyjmować te dawki codziennie, czy co 5 dni i po ile? Czytałam ulotkę, ale niewiele mi to pomogło.

Michał Springer

Witam. Z podanych informacji wnioskowałbym, że należy przyjmować przez pierwsze 5 dni jedną tabletkę wieczorem, następnie jedną tabletkę rano i wieczorem, a po kolejnych 5 dniach jedną tabletkę rano i dwie wieczorem. Proponuję jednak skontaktować się z lekarzem, który zaordynował to leczenie, celem weryfikacji i uniknięcia nieprawidłowego stosowania leku. Pozdrawiam.