Sposoby na odchudzanie przy niedoczynności tarczycy

Witam Choruję na niedoczynność tarczycy przyjmuję letrox 75 ważę 79 kg na 165 cm wagi stosowałam różne diety , bieganie ,spacery i mam już dość .Pomóżcie jak schudnąć.

Witam,

Na pewno każda sytuacja wymaga indywidualnego podejścia. Potrzebna są informację o obecnym sposobie odżywiania. Natomiast w przypadku schorzeń tarczycy również jest zależne od tego jakie jest podłoże choroby. Proszę o kontakt www.dualmed.pl i wtedy Pani wszystko opiszę.