Sposoby na odetkanie zatkanej dziurki w nosie

witam , jakie sa najprostsze sposoby na odetkanie zatkanej dziurki w nosie?. Odwracam sie na wszystkie boki i dalej sie nie odtyka a czuje ucisk w tej zatkanej dziurce.

Witaj,

Polecam wodę morską hipertoniczną oraz krople obkurczające błonę śluzową nosa ale max 5 dni.

Być może masz skrzywioną przegrodę nosa ? Warto to skonsultować.