Sposoby na radzenie sobie z neuralgią międzyżebrową

Witam jak mam sobie poradzić z neuralgią międzyżebrową częste kłucie pod sercem robiłam badania ekg jest w porządku nieraz nawet mnie piecze w klatce czy to nerwy proszę o odp:-)

Dzień dobry,

Proszę udać się do lekarza. Konieczne jest dokładne zbadanie Pani i zebranie wywiadu, wówczas będzie można dobrać najbardziej skuteczny dla Pani lek. W grupie leków stosowanych w leczeniu neuralgii jest parę preparatów, ale wybór któregoś z nich uzależniony jest od wywiadu z chorym i dokładnego zbadania Pacjenta/Pacjentki.

Pozdrawiam serdecznie

Marek Derkacz