Sprawdzenie prawidłowości wytrysku

Mam pytanie, Jak mogę sprawdzić czy mam prawidłowy wytrysk, raz osiągam go po 4 minutach a raz po 8-10 minutach. Czy można to sprawdzić, jakie badania trzeba sobie zrobić.

Dzień dobry.

Podany przez Pana czas dochodzenia do wytrysku mieści się w granicach normy i nie powinien być powodem do niepokoju. Fakt, że wytrysk nie zawsze pojawia się w określonym czasie można tłumaczyć tym, że jesteśmy żywymi organizmami, których reakcje uzależnione są od innych okoliczności, jak chociażby zmęczenie, zdenerwowanie, przeziębienie, obniżony nastrój, itp., itd.

Pozdrawiam.