Stan po usunięciu raka trzustki i wynik tomografii

Pytanie dotyczące mojej mamy. W tamtym roku przeszła operacje usunięcia raka trzustki. Guz został usunięty w całości. Po chemiach od operacji tomograf mówi: W przestrzeni przedaortalnej ok. 30 mm powyżej poziomu podzialu aorty na tętnice biodrowe wspólne, masa miękkotkankowa o zatartych zarysach, obejmujaca pojedyncze dystalne gałęzie tętnicy kreskowej górnej, ulegająca nieco niejednolitemu wzmocnieniu kontrastowemu. wym. poprzeczne ok 30mmx25mm. Co to oznacza i do jakiego specjalisty się udać?

Za mało wiem o chorobie Mamy,przebiegu leczenia,zakresu i efektu operacji -nie moge więc powiedzieć nic autorytatywnego!!! Konieczna konsultacja u lekarza prowadzącego!!! zż