Stan zębów po leczeniu kanałowym

Mam pytanie o zęba 46 po leczeniu kanałowym. Pierwotnie leczenie było przeprowadzone metodą "zwykłą" i nie udało się udrożnić kanałów do końca. Po miesiącu udałem się na wizytę w celu leczenia pod mikroskopem i też nie udało się oczyścić kanałów do końca,jedynie do granic drożności. MB=20,ML=23,DB=23,DL-21mm. Jestem 2 tyg po leczeniu i ząb boli przy ostukiwaniu, ostatnio pojawił się rwący ból, jakby rozpieranie, jest wrażliwy przy dotyku językiem, oraz boli dziąsło przy dotyku. Czy to normalne?

Jeżeli kanały są niedrożne to dolegliwości, które obecnie Panu towarzyszą są normalne ( ponieważ nie ma możliwości udrożnienia, a tym samym "wyczyszczenia" kanałów z bakterii ). Można spróbować wykonać cT i ponownie przeanalizować budowę anatomiczną zęba wraz z lekarzem.