Stłuszczenie wątroby i wysokie poziomy prób wątrobowych

Witam, mam stłuszczoną wątrobę i wysokie próby wątrobowe ( alat 170) od ponad tygodnia zażywam ostropest ( zalecenie lekarza) póki nie bedzie wyników badań. chciałbym się dowiedzieć czy podczas oczyszczania z toksyn za pomocą takich ziół może dojść do reakcji HERX? Bo od 3 dni czuje się jak przy zatruciu ( mimo że nie jadłem nic co mogło by mi zaszkodzić. Czy to może być efekt detoksu ? Pozdrawiam.

Wątpię. Raczej nie na nic to wspólnego z przyjmowanym lekiem. Radzę jeszcze w tej sprawie bezpośrednio skonsultować się z lekarzem prowadzącym.