Stopniowe wycofanie obecnie przyjmowanych leków

Szukam kardiologa, który zgodzi się poprowadzić terapię z zastosowaniem odpowiedniej diety i suplementacji witaminami i mikro/ makroelementami, pozwalającymi na stopniowe wycofanie obecnie przyjmowanych leków. Choroba nadciśnieniowa i założony stent. Prawdopodobna główna przyczyna choroby przewlekły stres. Pacjent po 60 r. ż. , bez nadwagi, bez innych chorób (jeszcze), aktywny zawodowo, uprawiający sport rekreacyjny (bieganie, rower, pływanie).

Kardiolog nie pomoże Panu od strony dietetycznej, chyba że ma również specjalizację z dietetyki, a to mało prawdopodobne. W mojej poradni dietetycznej przyjmuje lekarz, który równocześnie jest wykładowcą dietetyki na umed i specjalizuje się w żywieniu dietetycznym. Zapraszam do kontaktu: www.jadlospisy.pl