Zapytaj lekarza

7 4 2 , 8 4 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie African Mango podczas diety

Witam. Od niedawna zaczęłam się odchudzać, ćwiczę oraz wykluczylam słodycze, makarony,ziemniaki itp. Dziś w internecie natknęłam się na tabletki African Mango, chciałabym się zapytać czy on naprawdę mógłby wspomóc odchudzanie i jest bezpieczny? Widzę w internecie wiele pozytywnych opini,ale nie chcę się kierować jedynie opiniami bo jak wiadomo nie każda jest prawdziwa więc postanowiłam zapytać się specjalisty. Pozdrawiam
KOBIETA, 23 LAT ponad rok temu

Czy dieta cud istnieje?

Wiele osób, które chciałyby schudnąć, liczą, że w końcu trafią na cudowną dietę. Chcą zrzucić zbędne kilogramy bez zbędnego wysiłku. Czy to możliwe? Obejrzyj film i sprawdź.

 Sylwia Ogrodowczyk
Sylwia Ogrodowczyk Dietetyk

Witam,

jeżeli zrobiła Pani dla siebie już tak wiele, to ja bym nie wchodziła w żadne suplementy. Najważniejsze już dla siebie Pani zrobiła, podjęła decyzję i zmienia Pani nawyki, to świadczy że jest Pani twardą babką, której nie potrzebne są wspomagacze, które tak naprawdę nigdy nie wiadomo co mogą mieć w środku, ponieważ suplementy nie podlegają szczegółowym kontrolom, a opinie w internecie mogą być opłacone lub od tzw. znajomych;) Uważam że dotychczasowe zmiany dadzą Pani wymarzony efekt i będą trwałe, bo o to przecież chodzi;)

Serdecznie pozdrawiam

Mgr Martyna GorczyĹska
Mgr Martyna GorczyĹska Dietetyk

Niestety nie ma przy odchudzaniu drogi na skróty. Gdyby były jakiekolwiek naprawdę skuteczne tabletki odchudzające to nie byłoby problemu otyłości. Skuteczne są jedynie - zbilansowana dieta i aktywność fizyczna.

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy