Zapytaj lekarza

7 3 6 , 5 3 0

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stosowanie Animal Nitro a zdrowie

Witam Serdecznie. Mam pytanie odnosnie Aminokwasow EAAs i BCAAs ktore wchodza w sklad preparatu Animal Nitro.Chcialbym koniecznie wiedziec czy preparat jest bezpieczny i czy nie uszkadza watroby i nerek skoro pomija watrobe poniewaz jest od razu wchlaniany do krwiobiegu. Ponizej zamieszczam pelen opis preparatu.Bede bardzo wdzieczny za fachowa porade. Universal Animal Nitro. HMPC™ składa się wyłącznie ze specjalnych „niezwiązanych” aminokwasów tych, które nie mają wiązań chemicznych. Dalsza czesc pytania: mogących ograniczać ich maksymalne wykorzystanie. Dzięki stosowaniu wyłącznie 100% wolnych aminokwasów HMPC™ Animal Nitro dostarcza dokładnie kontrolowane dawki takich aminokwasów, które mogą skutecznie wchodzić do krążenia poprzez oryginalny system przenoszenia aminokwasów. Każda paczka (9 kapsułek) zawiera odmierzoną dawkę 6000 mg niezwiązanych aminokwasów (HMPC™). Po ich strawieniu tworzą one specjalną dużą dawkę („masę” ochronną), która pozwala im na skuteczne ominięcie wątroby. Jest to kluczowa kwestia, gdyż wątroba przechwytuje i rozkłada zwykłe aminokwasy (np. te, które znajdują się w proszku białkowym, takim jak serwatka i inne konwencjonalne suplementy aminokwasowe) do mocznika, czyli produktu odpadowego.
MĘŻCZYZNA, 41 LAT ponad rok temu

Badania krwi - AIAT

AIAT to inaczej aminotransferaza alaninowa. Jest to enzym wątrobowy, który bierze udział w przemianach białek. Czego dotyczy badanie? Jakie są prawidłowe wyniki ? Dowiedz się, oglądając film.

Lek. Krzysztof Szmyt
79 poziom zaufania

Witam,
Szanowny Panie, niestety preparaty tego typu nie mają Badan klinicznych i nie można jednoznacznie ocenić jego skuteczności i bezpieczeństwa. Pozdrawiam.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy