Stosowanie leków przy podejrzeniu depresji

Od jesieni chodzę często toalety (co 1 lub1,5h), nie ruszam się z domu, dopada mnie chyba stan depresji, a jesli juz wychodze to musi tam byc wc, boje się że się zsikam...czuje naglace parcie i musze biec..bylam juz u różnych specjalistów(gin,uro,nef), a tylko zostaje odsyłana do kolejnego, bez jakiej kolwiek pomocy, recepty, moje życie towarzystkie nie istnieje bo musze siedziec w domu...błagam pomóżcie,dłuzej tak nie mogę :((.Proszę chociaz o wskazanie leków bez recepty,które złagodza objawy.

Warto zgłosić się do psychologa. Opisane objawy często mają podłoże emocjonalne, lękowe, a brak konkretnej diagnozy medycznej potwierdza psychologiczne podłoże zaburzenia. Zachęcam do podjęcia psychoterapii.