Stosowanie leku antydepresyjnego przez profesjonalnego biegacza

Czy lek antydepresyjny Axyven (Wenlafaksyna) i jego skutki uboczne przyśpieszone tetno,kołatania serca,podwyższone ciśnienie,wzmożone pocenie są przeciw skazane dla byłego zawodowego biegacza chciał bym kontynuować swoją pasję.Nie mówię od razu o maratonach ale o szybkim powrocie do formy i zwiększaniu obciążenia.Nie ukrywam że zależy mi na powrocie do sprawności fizycznej.Czy te objawy przejdą po 2,3 tygodniach?Lek na depresję pomaga i działa dobrze.Tylko co z resztą?

Niestety trzeba uzbroić się w cierpliwość i jeszcze kilka dni poobserwować reakcję organizmu. lekarz prowadzący na podstawie wszystkich objawów zadecyduje, co dalej.