Stosowanie piperyny w celu zmniejszenia wagi

witam mam pytanie mam 25 waze 80kilo i do tego zaczelam od miiesiaca brac tabletki na odchudzanie piropiryne co mam robic jem 2 razy dziennie pije duzo wody i mysle ze tyje

Mgr Martyna GorczyĹska

Jeżeli je Pani dwa razy dziennie to jest to zdecydowanie za mało. Jedyne do czego Pani doprowadzi do spowolnienie metabolizmu i niedobory. Co do suplementów diety - jeżeli byłyby jakieś skuteczne to nie byłoby w społeczeństwie problemów z nadwagą. Proszę udać się do dietetyka - specjalista po przeprowadzeniu dokładnego wywiadu i pomiarów ułoży dopasowany do potrzeb Pani organizmu jadłospis.

Proszę zacząć jeść 4-5 razy dziennie małe posiłki i zacząć ćwiczyć. T by było w skrócie, a najlepiej wybrać się do dobrego dietetyk, który ułoży dla Pani dietę, żeby odchudzaniem nie wyrządzić sobie większej szkody niż pożytku. Suplement również nie załatwi sprawy, nie ma możliwości żeby jedna pigułka spaliła 10 kg czy nawet kilogram, to efekt palcebo. Aby schudnąć 1 kg trzeba spalić 7000 kcal, to musi trwa, a 2 posiłki dziennie tylko jeszcze bardzie zwolni Pani przemianę materii.