Stosowanie samatodrolu przez sportowca

Witam. Jestem sportowcem i zastanawiam się nad zastosowaniem somatodrolu (arginina, guarana, beta-alanina, witamina B12). Podobno jest to specyfik zupełnie bezpieczny, jednakże chciałbym zasięgnąć na ten temat fachowej opinii. Mam nadzieję, że dobrze trafiłem. Pozdrawiam Arek

Piotr Pilarski

Preparat jest bezpieczny. Proszę się upewnić ze kupuje Pan z zaufanego źródła aby nie zawierał dodatków hormonów.

Pozdrawiam.